با هم ایران تشویق تصویر هوادار تیم ملی والیبال

با هم: ایران تشویق تصویر هوادار تیم ملی والیبال ملی پوشان والیبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری با قدرت به راهم ادامه خواهم داد / پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی بازیگر سینما گفت: «از هیات داوری تقدیر می کنم. به نظر من دلیری زیادی به خرج دادند. بیش از همه به آقای جمشید هاشم‌پور تبریک می گویم. استحقاق دریافت

با قدرت به راهم ادامه خواهم داد / پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی: با قدرت به راهم ادامه خواهم داد

عبارات مهم : بازیگر

پژمان جمشیدی بازیگر سینما گفت: «از هیات داوری تقدیر می کنم. به نظر من دلیری زیادی به خرج دادند. بیش از همه به آقای جمشید هاشم پور تبریک می گویم. استحقاق دریافت گروه تحریریه سایت را داشتند و من از این اتفاق خوشحالم.»

به گزارش سینماسینما، پژمان جمشیدی بازیگر سینما امسال در جشنواره سی و ششم فیلم فجر با فیلم «سوءتفاهم» ساخته احمدرضا معتمدی داشت. البته حضور او به دور از حاشیه هم نبود. نامزدی او در رشته عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد تصویر العمل هایی متعددی را به همراه داشت.

با قدرت به راهم ادامه خواهم داد / پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی بازیگر فیلم «سو تفاهم» راجع به حضور در جشنواره و آرای داوران گفت: «از هیات داوری تقدیر می کنم. به نظر من دلیری زیادی را به خرج دادند. از اینکه من را به عنوان کاندیدای نقش مکمل مرد معرفی کردند خوشحال هستم. بیش از همه به آقای جمشید هاشم پور تبریک می گویم. استحقاق دریافت گروه تحریریه سایت را داشتند و من از این اتفاق خوشحال هستم. مراسم نهایی به درستی و با نظم بسیار خوبی برگزار شد.»

او سخنان خود را چنین ادامه داد: «قبلا هم گفته بودم و این بار هم به من ثابت شد که جایزه من را مردم می دهند و این کار را انجام دادند. لحظه ای در کارم وقفه نخواهد افتاد و با قدرت ادامه خواهم داد. اتفاقات اخیر باعث شد که بیش از گذشته تلاش کنم و تمرکز بیشتری هم داشته باشم.»

پژمان جمشیدی بازیگر سینما گفت: «از هیات داوری تقدیر می کنم. به نظر من دلیری زیادی به خرج دادند. بیش از همه به آقای جمشید هاشم‌پور تبریک می گویم. استحقاق دریافت

او ادامه داد: «فیلم «سو تفاهم» فیلم مشکل بود پیچیدگی های خاص خود را داشت. در اوج جدی بودن کمدی های خاص خود را داشت. البته با تدوین دوباره امکان دارد که ریتم فیلم در اکران عمومی عوض کردن کند. به شخصه این فیلم را دوست دارم و ارتباط خاص ای با آن برقرار کردم.»

جمشیدی راجع به فیلمنامه فیلم «سوتفاهم » گفت: «چندین بار فیلمنامه این فیلم را خواندم. زمانی هم که بازی می کردیم نزدیک به ۵ یا ۶ ساعت راجع به فیلم صحبت می کردیم. ۵ بعد از ظهر سر صحنه حاضر می شدیم، ولی تا نیمه های شب صحبت می کردیم و بعد فیلمبرداری شروع می شد. ولی در مجموع امیدوارم مورد استقبال مردم قرار بگیرد. دغدغه من جهت حضور در این فیلم فروش بسیار زیاد نبود. حتی در فیلم های کمدی نیز این دغدغه را ندارم.»

واژه های کلیدی: بازیگر | سوءتفاهم | فیلمنامه | پژمان جمشیدی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs